Digitálny elektronický kostolný organ Ahlborn PRAELUDIUM V

elektronické varhany, digitálny organ

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Praeludium 5, 48 sklopiek, 147 registrov, 3 manuály, 10/12 doplnkových registrov pre každú sekciu, 32 tónový pedál, 8 výstupných kanálov, 420 hlasov polyfónia.

Digitálne chrámové organy Ahlborn Praeludium V sú určené pre zákazníkov vyžadujúcich troj manuálový nástroj so špičkovým zvukom a funkciami za dostupnú cenu. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Od októbra 2012 je u všetkých nami dodávaných nástrojov namiesto internej 3.5 "FDD mechaniky namontované USB rozhranie pre pripojenie USB flash disku. Ten umožňuje ukladať a načítať kompletné nastavenie nástroje a nahrané skladby na tento prenosný disk. Nástroj je dodávaný vrátane drevené lavice a pedálu. Za príplatok je možné dokúpiť výškovo nastaviteľnou lavicu alebo lepšie klaviatúru, ktorá je vyrobená z dreva a má inverzný farbu, tj. Celé tóny sú čierne a poltóny bielej.

U PRAELUDIUM 5 je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
http://www.ahlborn-organs.com/eng/products/praeludium/praeludium5_specif...

Tiento organ je možné podľa vašich požiadaviek dodať v prevedení tmavý alebo svetlý dub.
Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 30 tónmi a lavicu.

Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

12,899.00 €