Digitálny elektronický kostolný organ Ahlborn PRAELUDIUM II

varhany do kostola

ODPORÚČAME, najpredávanejší model s 29 registrami - Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Praeludium 2, Spolu 29 registrov, 24 sklopiek, 24 registrov hlavných, 2 manuály, 5 doplnkových registrov pre každú sekciu, 30 tónový pedál, 280 hlasová polyfónia. Zabudované výkonné 280Wrms/500Wmax ozvučenie priamo v nástroji, externé ozvučenie často krát nieje nutné.

Veľmi kvalitný nástroj na každodenné použitie za veľmi priaznivú cenu. Prekvapí Vás zvukom a funkciami. Jeden z najpredávanejších nástrojov do kostolov. Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 2 sú určené do malých a stredných kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Nástroj je dodávaný vrátane drevenej lavice a pedálu.

U PRAELUDIUM II je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
http://www.ahlborn-organs.com/eng/products/praeludium/praeludium2_specif...

Tiento organ je možné podľa vašich požiadaviek dodať v prevedení tmavý alebo svetlý dub.
Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 30 tónmi a lavicu.

Zabudované výkonné ozvučenie priamo v nástroji, externé ozvučenie často krát nieje nutné ihneď riešiť pri zakúpení.
Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

6,899.00 €