Digitálny elektronický kostolný organ Ahlborn Organum II RT

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Organum II, nekompromisný zvuk pre náročných, 44 sklopeik, 113 registrov, 2 manuály + pedál, 9 doplnkových registrov pre každú sekciu, 420 hlasova polyfónia, rocker tabs, v cene lavica a pedál.
verzia RT - klasické sklopky, verzia DK - gombíkové tiahlové sklopky za príplatok.

Digitálne chrámovej organy Ahlborn Organum II sú určené pre tých zákazníkov, vyžadujúcich dvojmanuálový nástroj s nekompromisnou zvukovou kvalitou a množstvom funkcií, ktoré je možné na nástoji tohto typu mať. Vďaka posilnenej technológii DRAKE, pre spracovanie zvuku bolo dosiahnuté polyfóniu 420 hlasov, čo je unikátna vlastnosť. Nástroj je dodávaný vrátane drevenj lavice a pedálu. Za príplatok je možné dokúpiť výškovo nastaviteľnou lavicu alebo lepšie klaviatúru, ktorá je vyrobená z dreva a má inverzný farbu.

U nástroja je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanií stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
http://www.ahlbornorgans.com/eng/products/organum/organum2_regted_eng.htm
http://www.ahlborn-orgeln.de/ii-.html

Tento organ je možné podľa vašich požiadaviek dodať v prevedení tmavý alebo svetlý dub.
Dodávka obsahuje pedál straight-parallel alebo Ped. (AGO / BDO / MALINES) s 32 tónmi a lavicu.

Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

18,999.00 €