HotRoD 2000, BlueTooth, DVD, HDMI, AV, FM, USB, AUX

Hotrod 2000, 800 W, párty audio systém, bluetooth, DVD, HDMI, AV, FM, USB, AUX
Malone Hotrod 2000 je nadaný audio párty systém s rozsiahlymi možnosťami pripojenia, s moderným rozsahom funkcií a s vierohodnými výkonnostnými údajmi. Skladá sa z inteligentného zosilňovača s výkonom 800 W max. a výkonných reproduktorov so zaťažiteľnosťou 1000 W max. Zariadenie tiež stanovuje nové štandardy v oblasti dizajnu. Potrebnú inšpiráciu čerpá systém Malone z profesionálnej PA oblasti a osvedčeného domáceho hifi segmentu.
Ako audio-video prijímač zariadenie centralizuje obrazové a zvukové signály z rôznych pripojení v HDMI, komponentnom, kompozitnom, S/PDIF, koaxiálnom a S-video formáte a odovzdáva ich usporiadané do televízora, video projektora alebo monitora. DVD prehrávač s mnohými slotmi číta okrem tradičných DVD aj MP3 CD. Technológia bluetooth umožňuje bezdrôtový prenos hudby vo formáte MP3 prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo notebooku. Je tiež možné odosielať MP3 skladby cez ľahko dostupný USB port na prednej strane zariadenia. Okrem toho má zariadenie Malone Hotrod 2000 dva linkové vstupy pre pripojenie s mobilnými telefónmi, MP3 prehrávačmi a podobnými hifi zariadeniami a odovzdáva signály na žiadosť do iných audio zariadení cez dva linkové výstupy. Spektrum funkcií je ukončené FM tunerom s celkovo 40 predvoľbami staníc.
Technickú blízkosť k PA zosilňovaču dokazuje zariadenie Malone Hotrod 2000 s celkovo tromi mikrofónovými vstupmi so samostatnými regulátormi hlasitosti, 2-pásmovým ekvalizérom a efektom oneskorenia, ktoré možno využiť na súkromných a komerčných podujatiach - ako karaoké, prednášky alebo prezentácie. Veľkosť, hmotnosť a bočné držadlá opticky pripomínajú PA zosilňovače, vhodné do racku. Vizuálnym stredobodom zosilňovača je prehľadný obsluhovací panel s čiernou prednou stenou z leštenej nerezovej ocele, strieborné dizajnové aplikácie a funkčné tlačidlá s modrým LED diódovým podsvietením.
Okrem skvelých zvukových vlastností, 17,8 cm (7") woofera a 11 cm (4") strednotónového reproduktora tromfuje audio systém Malone Hotrod 2000 vizuálnou stránkou. Strednotónový a basový reproduktor majú nastaviteľné LED diódové osvetlenie v RGB farebnom spektre. Možno ho prevádzkovať v hudbou riadenom režime, prispôsobením farieb alebo aj úplne deaktivovať.
Ovládanie prebieha pomocou usporiadaného ovládacieho panelu alebo pomocou diaľkového ovládania.
Popis:
Čierny AV zosilňovač s výkonom 800 W max. a s DVD/CD prehrávačom s mnohými formátmi
Silný pár reproduktorov s 17,8 cm (7") wooferom a 11 cm (4") strednotónovým reproduktorom a so zaťažiteľnosťou 1000 W max.
Rozhranie bluetooth pre prehrávanie hudby zo smartfónu, tabletu alebo notebooku
MP3 USB port pre prehrávanie hudby z dátových nosičov ako USB kľúče a MP3 prehrávače
Mikrofónová časť s oddeleným ovládaním hlasitosti, 2-pásmovým ekvalizérom a efektom oneskorenia
Všestranné možnosti pripojenia ako HDMI, komponentný, kompozitný, koaxiálny, S/PDIF, S-Video výstup
Prehľadný ovládací panel z brúsenej nerezovej ocele s modrým osvetlením funkčných tlačidiel
Nízkorezonančná basreflexová drevená skriňa s plastovými ochranami hrán a s nastaviteľným LED diódovým efektným osvetlením
Technické údaje:
Pripojenie: 1 x USB port, 1 x HDMI výstup, 3 x 6,3 mm jackový vstup pre mikrofón, 1 x stereo cinch AUX vstup, 1 x stereo cinch linkový vstup, 1 x stereo cinch linkový výstup, 1 x stereo cinch pre výstup, 1 x cinch kompozitný výstup, 1 x cinch koaxiálny výstup, 1 x cinch komponentný výstup, 1 x S-video výstup, 1 x S/PDIF výstup, 2 x port pre reproduktor, 1 x pripojenie antény
Podporované typy diskov: CD, CD-R (W), DVD, DVD+R (W), HDCD, MPEG-4, MP3-CD
Výkon zosilňovača: 130 W + 130 W RMS
Výkon strednotónového reproduktora: 60 W + 60 W RMS
Výkon subwoofera: 150 W + 150 W RMS
Horn: 10 cm (4")
Tweeter: 2,5 cm (1")
FM tuner s 40 predvoľbami staníc
Technológia triedy B
VFD display
Funkcia X-Drive
Vypnutie zvuku
OSD menu
Opakovacia funkcia
Programovateľné prehrávanie
Funkcia priblíženia
Funkcia zorného uhla
Funkcie titulkov
Pohotovostný režim
Nožičky
Bočné rukoväte
Chladenie: ventilátor
Zapínač/vypínač na zadnej strane zariadenia
Napájanie: AC 230 V, 50 Hz
Obsah zásielky:
1 x zariadenie
1 x diaľkové ovládanie
2 x batéria
Manuál
Rozmery:
Hlavná jednotka: 43,5 x 17 x 36,5 cm (ŠxVxH)
Reproduktor: 34 x 50,5 x 30 cm (ŠxVxH)
Hmotnosť hlavnej jednotky: cca 9,5 kg
Hmotnosť na reproduktor: cca 11,7 kg

399.90 €